Механічна обробка – одна зі складових виробничого процесу. Нами пропонується механічна обробка деталей по 7-8 квалітетами точності на універсальних токарних, шліфувальних, фрезерних, свердлильних і розточувальних верстатах з різних матеріалів:

сталі, в т.ч. нержавіючої, чавуну, кольорових металів і сплавів, неметалевих матеріалів.

Роботи проводяться фахівцями високої кваліфікації c використанням сучасних інструментів і засобів контролю.

З питань металообробки та виготовленнядеталей будь ласка, звертайтесь за телефонами: 
+38 (0432) 508334; 
+38 (097) 3073382.

Токарна обробка – це обробка різанням зовнішніх і внутрішніх поверхонь обертання.

На універсальних токарних верстатах нашого підприємства ви можете провести обробкуциліндричних, конічних, сферичних поверхонь,підрізання торців і відрізування деталей, зняттяфасок, обробку внутрішніх і зовнішніх канавок з використанням трьох-і чотирьох-кулачковихпатронів, нарізати метричну, прямокутну,трапецоїдну різьбу.

Координатно – розточувальні роботи – це вид механічної обробки отворів .
Розмітка та обробка отворів високої точності і високого класу шорсткості , на нашому підприємстві виробляється на координатно- розточувальних верстатах.  Це деталі, що вимагають точного дотримання розмірів і забезпечення взаємозамінності за формою і розташуванням деталей.

 Шліфувальні роботи на підприємстві виконується на плоскошліфувальних , круглошліфувальних , внутрішньошліфувальних верстатах по 7- му квалітету точності. Шорсткість поверхні по 7-8 класам. Шліфування зовнішніх поверхонь простих стійких деталей з високоякісних марок сталей круглого профілю по 7-8 му квалітету точності і 7-8 – у класам шорсткості. Шліфування та доведення площин , циліндричних і конусних зовнішніх і внутрішніх поверхонь складних і відповідальних деталей.

Фрезерні роботи – проводяться на універсально -фрезерних верстатах , дозволяють здійснювати горизонтальне і вертикальне фрезерування , а так само фрезерування під різними кутами , різним інструментом з використанням ділильних головок. Одночасна обробка декількох деталей або одночасна багатостороння обробка однієї деталі набором спеціальних фрез . Фрезерування зовнішніх і внутрішніх площин різних конфігурацій і сполучень .

 Для обробки отворів різного діаметра у нас є настільно- свердлильні і радіально -свердлильні верстати. 

З питань металообробки та виготовлення деталей будь ласка, звертайтесь за телефонами:

+38 (0432) 508334 ;
+38 (097) 3073382