Пропонуємо вашій увазі комплексну лінію КПСП 800,12 створену на базі барабанної сушки АВМ-065, що дозволяє сушити і подрібнювати тирсу. Наша компанія виробляє тільки якісне обладнання, що працює на виробництвах багато років.

 Комплекс сушіння КПСП 800.12 (барабанна сушка)

Дана установка дозволяє підсушувати тирсу, стружку з метою подальшого подрібнення, спалювання або виробництва брикетів ігранул. Дана установка є обов’язковою складовою для виготовленнябудь-то брикетів або пеллет. Принцип роботи сушарки для тирси,базується на проходженні гарячого повітря з топки в барабан де відбувається його контакт з тирсою. Більш детальну інформацію по роботі сушильного комплексу можна отримати зателефонувавши за нашими телефонами вказаними на сайті.

Сушарки барабанні АВМ 065 ідеально справляються зі своєю роботою, це перевірено роками. Сушки компанії Firewoodвідрізняюься довговічністью та зносостійкістю.

Більше фотографій щодо даного сушильного комплексу (сушаркатирси) дивіться в розділі фотогалерея. Нижче представлені основніхарактеристики комплексу.

Техничні характеристики комплекса: 

 •    Продуктивність: 550-800 кг / год (вологістю од 5% залежно від ступеня вологості сировини, що подається в сушильний барабан).
 •     Агент сушіння: топкові гази.
 •     Паливо: тирса, тріска або дрова вологістю не більше 30%.
 •     Витрата палива: для виробництва 1 тонни брикету в топці спалюється 1,3-1,4 м ³ тирсу.
 •     Потужність встановлених електроприводів: 53 кВт


    Кількість обслуговуючого персоналу:

 •  Оператор – 1 чол;.
 •  Різноробочий – 1 чол.
 • Електрик – 1 чол. 1 раз на тиждень (для обслуговування);
 •  Механік – 1 чол. 1 раз на тиждень (для обслуговування).


    Габаритні розміри

 •  Довжина: 12450 мм.
 •  Ширина: 6200 мм.
 •  Висота: 5600 мм.
 •  Маса: 6500 кг


Лінія сушіння сировини, сушарка для тирси, розрахована для роботи в 1-но, 2-х або 3-х змінному режимі.
Призначення комплексу – сушіння і подрібнення тирси, тріски, стружки, сільгоспкультур або іншого продукту.
Сушка для тирси може використовуватися з метою підготовки сировини до пресування і отримання твердого біопалива у вигляді брикетів і гранул, а також для отримання палива у вигляді підсушеної тріски. Для виробництва брикетів необхідно доукомплектувати комплекс пресом для брикетування.

Специфікація лінії сушіння

НайменуванняКіл-ть
1Стрічковий транспортер з віброситом1 шт.
2Топка (призначена для спалювання тирси, тріски або дров)
1 шт.
3Бункер – накопичувач автоматичної подачі палива (тирса або тріска) в топку1 шт.
4Тепло – генератор1 шт.
5Скребковий транспортер завантаження вологої сировини в сушильний барабан 1 шт.
6Сушильний барабан з системою приводу1 шт.
7
Повітропровід з уловлювачем важких частинок
1 шт.
8
Великий осадковий циклон1 шт.
9Дозатор великого циклону1 шт.
10Молотковий подрібнювач1 шт.
11Пневмотранспорт подачі сухої сировини1 шт.
12Малий осадковий циклон1 шт.
13Дозатор малого циклону1 шт.
14Комплект кабелів для підключення силових точок лінії1 шт.
15Електричний пульт керування із частотним перетворювачем на сушильний барабан.1 шт.

Які переваги купівлі сушильного комплексу у компанії «Файервуд»

 •  Великий досвід роботи;
 •  Комплексний підхід у вирішенні виробничих питань;
 •  Навчання персоналу;
 • Гарантійне обслуговування.

Якщо Вам потрібно купити сушилку, комплекс або отримати інформацію – зв’яжіться з нами. 
Чекаємо Ваших дзвінків!


Принцип роботи лінії сушіння на базі барабанної сушки

В бункер топки засипається тирса вологістю не більше 20%-30%. Далі, через шнековий транспортер, вона надходить у камеру згоряння топки де, власне, і відбувається згоряння. Під впливом розрядження, створюваного великим осадковим циклоном, гарячі гази і недогоріла тирса потрапляє в теплогенератор де відбувається догорання і іскрогасіння. У цей час волога тирса, призначена для сушіння, що  подається ланцюговим траснпортером через завантажувальне вікно потрапляє в теплогенератор де змішується з потоком гарячого газу, підхоплюється і переноситься в барабан. Барабан обертається навколо своєї осі на роликах. Потрапляючи в нього, тирска втрачає вологу і далі разом з гарячою парою рухається на вихід з барабана, проходить уловлювач важких частинок, де відокремлюються важкі предмети і метал, і потрапляє в осадковий циклон. У циклоні відбувається відділення гарячого вологого газу від підсушеної тирси шляхом осадження в конусну частина циклону. Дозатор, який кріпиться фланцевим з’єднанням до циклону, дозує висушену тирсу і подає для подальшого користування або переробки.

Барабанні сушки є найпоширенішими і перевіреними часом. Вони невибагливі в роботі і при грамотному підході до організації виробництва не вимагають підвищеної уваги до себе.

Пожежонебезпека. Чи може тирса в барабані зайнятися? Адже процес сушіння відбувається при прямому контакті продуктів згоряння і тирси?

Відповідь: може.

Чи можна цього уникнути?

Можна. Важливо знати технологію сушіння і бути уважним. На жаль, велику роль відіграє людський фактор. Але навіть якщо сталося займання, панікувати не потрібно. Таке зустрічається на багатьох виробництвах. Просто до цього потрібно бути готовими і дотримуватися правил гасіння. Про інші блоках читайте лінія брикетування.