Скребкові транспортери застосовуються для транспортування у горизонтальному чи похилому напрямках малоабразивних насипних вантажів. Конструкція транспортера складається з таких основних частин: приводна станція, натяжна станція, проміжні короба, а також ланцюг зі скребками. Переміщення вантажу у скребковому транспортері здійснюється завдяки скребок, які закріплені по тягових ланцюгах і занурені в насипний вантаж. Ланцюг зі скребками розташований в коробі, а завантаження транспортера здійснюється в кінці конвеєра.

skrebkovyi

Виготовляємо транспортери різної ширини самих скребків (від 200 до 400мм), продуктивності від 1т/год. до 40т/год. та довжини (зазвичай на відстань до 60 м по горизонталі), відкритого чи закритого типу. Також виготовляємо транспортери з регулюванням висоти, на колесах, з бункерами загрузки та накопичення. Залежно від призначення, навантаження і довжини конвеєр скребковий комплектується мотором-редуктором з необхідними параметрами.

Скребкові транспортери використовуються в деревообробній галузі, зернопереробних підприємствах, транспортних галереях млинів та елеваторів, олійно-екстракційних та комбікормових заводах.